Vyhledávání


Kontakt

Dana Mostecká
Staroholická 422
Holice v Č. 534 01

+420 777 546 574

E-mail: pumida@seznam.cz


 

 

 

Novinky

Aktualizace sekce výstav

27.05.2023 10:18
Několik let jsme neaktualizovali až teď konečně se našel čas...

Nový přírůstek

27.07.2020 05:09
Z vrhu ,,C,, jsme si nechali fenku Calypso Pumida po domácku...

Plánovaný vrh ,,C,, - Březost potvrzena

20.08.2019 12:40
 Plánovaný vrh ,,C,, zahraniční krytí Planned litter ,,C,,...
Záznamy: 1 - 3 ze 103
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

 

 

Stříhání psů

 

 

 

 

 

Speciální výstava maďarských pateveckých plemen Povoda Slovensko 31.07.2010

07.08.2010 06:55

Na výstavu jsme se moc těšili, jelikož tam máme spoustu známých, které nemáme jinak příležitost potkat a delegovaný rozhodčí z Maďarska p. M. Levente a jak je vidět, když se chce, tak i rozhodčí ze země původu může posuzovat speciální výstavu. Můžeme slovenským chovatelům jen závidět. Domluvili jsme se i s organizátorem, že se pokusíme sehnat nějaké dárky pro přihlášené psy, což bylo přijato pozitivně. Než jsme vyrazili na cestu, tak se pár dní před výstavou zranila fenka Kuvasze a tím nám vybouchlo velké auto, jelikož majitelka z Německa běhala každý den na veterinu a tím se nemohla zůčastnit výstavy a pak se rozbilo auto Daně Horové ( počítač se rozhodl stávkovat ) a vše vypadalo na to, že cestu budeme muset podniknout v mém 100 letém Twingu, ale nakonec vše dobře dopadlo a počítač byl na poslední chvíli spraven. Nakládání věcných cen od firmy Velkoobchod Salač, která je výhradním dovozcem superprémiového krmiva PRO PAC probíhalo na tři krát, jelikož dárků bylo hodně ( za což moc a moc a moc děkujeme ) a bylo potřeba nacpat do auta i Komondora a Pumi. To jsme také zvládli a vyrazili na cestu.

Výstava probíhala v příjemné atmosféře a vše šlo jako na drátkách. Každý přihlášený pes získal 3 kg krmiva PROPAC a tašku s pamlsky od Hungarian stars. Niki byla jediný zástupce plemene Pumi, což je škoda, ale co se dá dělat. Niki získala CAC, BOB a splnila podmínky pro přiznání Slovenského Grandšampióna a já své oblíbené plechy. Dárky určené pro Niki jsme rozdělili mezi náhle se na výstavě objeveného Kuvasze a Puliho, aby neodešli s prázdnou. Niki toho má dost doma, jak granulek PRO PAC, tak pamlsků :-)))

Po výstavě jsme šli ještě debatovat se slovenskými chovateli a ti ,, mazanější,, dřív prchli a ti co se zabrali více do debaty a do ucucávání alkoholu ( ve velkém množství 2 malých piv a 2 panáků ), který jinak prakticky nepijí ( můj případ samozřejmě ) si pamatují pouze začátek debaty, nástup do auta a prostředek jaksi chybí :-))) Ale to se stává i v lepších rodinách. Takže na dalších výstavách piju jen vodu z vodovodu....

A aby toho nebylo málo, tak jsme se ve všem tom zmatku nestihli přihlásit naa mezinárodní výstavu v Mladé Boleslavy...říká se tomu skleróza :-)))

 


Truhlářství Holice kuchyně,obývací stěny a vestavěné skříně na míru.